CC1206JRX7R0BB333
DigiKeys produktnummer
311-4442-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4442-1-ND - Remsbit (CT)
311-4442-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JRX7R0BB333
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206JRX7R0BB333 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)