CC1206JRNPO0BN562
DigiKeys produktnummer
13-CC1206JRNPO0BN562TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC1206JRNPO0BN562CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC1206JRNPO0BN562DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JRNPO0BN562
Beskrivning
CAP CER 5600PF 100V C0G/NPO 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5600 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206JRNPO0BN562 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)