CC1206JRNPO0BN181
DigiKeys produktnummer
311-4394-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4394-1-ND - Remsbit (CT)
311-4394-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JRNPO0BN181
Beskrivning
CAP CER 180PF 100V C0G/NPO 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206JRNPO0BN181 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)