CC1206JPNPO9BN820 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 8 177
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
82 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
CC1206JPNPO9BN820
DigiKeys produktnummer
13-CC1206JPNPO9BN820TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JPNPO9BN820
Beskrivning
CAP CER 82PF 50V C0G/NPO 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1206JPNPO9BN820 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)