CC1206JKX7R7BB684 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
0.68 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206JKX7R7BB684
DigiKeys produktnummer
CC1206JKX7R7BB684-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JKX7R7BB684
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1206JKX7R7BB684 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Högspänning
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)