CC1206JKX7R0BB104
DigiKeys produktnummer
311-3557-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-3557-1-ND - Remsbit (CT)
311-3557-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JKX7R0BB104
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206JKX7R0BB104 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)