CC1206FRNPO9BN221 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CC1206FRNPO9BN221 |
Beskrivning | CAP CER 220PF 50V C0G/NPO 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 220 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CC1206FRNPO9BN221 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±1% | Tjocklek (max) 0,028" (0,70mm) |