CC1206FRNPO0BN391 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 1 088
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
390 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
CC1206FRNPO0BN391
DigiKeys produktnummer
13-CC1206FRNPO0BN391TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206FRNPO0BN391
Beskrivning
CAP CER 390PF 100V C0G/NPO 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1206FRNPO0BN391 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)