CC0805MRX7R0BB102
DigiKeys produktnummer
13-CC0805MRX7R0BB102TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805MRX7R0BB102
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC0805MRX7R0BB102 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)