CC0805MRX5R5BB226 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 302 135
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 763
Würth Elektronik
KEMET
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
22 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)