CC0805KRX7RABB222
DigiKeys produktnummer
311-1483-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1483-1-ND - Remsbit (CT)
311-1483-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805KRX7RABB222
Beskrivning
CAP CER 2200PF 200V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805KRX7RABB222 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)