CC0805KRX7R9BB473 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Johanson Dielectrics Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Uppgradering
KEMET
Uppgradering
KEMET
Similar
0.047 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)