CC0805KRX7R0BB822 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 14 857
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 2 191
Datablad
8200 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)