CC0805JRX7R9BB392
DigiKeys produktnummer
311-4278-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4278-1-ND - Remsbit (CT)
311-4278-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JRX7R9BB392
Beskrivning
CAP CER 3900PF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3900 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805JRX7R9BB392 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)