CC0805JRX7R9BB333
DigiKeys produktnummer
311-3550-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-3550-1-ND - Remsbit (CT)
311-3550-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JRX7R9BB333
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805JRX7R9BB333 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)