CC0805JRX7R0BB332
DigiKeys produktnummer
311-4264-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4264-1-ND - Remsbit (CT)
311-4264-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JRX7R0BB332
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805JRX7R0BB332 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)