CC0805JRNPO9BN130
DigiKeys produktnummer
13-CC0805JRNPO9BN130TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0805JRNPO9BN130CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0805JRNPO9BN130DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JRNPO9BN130
Beskrivning
CAP CER 13PF 50V C0G/NPO 0805
Detaljerad beskrivning
13 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805JRNPO9BN130 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)