CC0805JPNPO9BN101
DigiKeys produktnummer
13-CC0805JPNPO9BN101TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0805JPNPO9BN101CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0805JPNPO9BN101DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JPNPO9BN101
Beskrivning
CAP CER 100PF 50V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC0805JPNPO9BN101 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)