CC0805JKX7R9BB334
DigiKeys produktnummer
13-CC0805JKX7R9BB334TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0805JKX7R9BB334CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0805JKX7R9BB334DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JKX7R9BB334
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805JKX7R9BB334 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)