CC0805GRNPOYBN680
DigiKeys produktnummer
13-CC0805GRNPOYBN680TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0805GRNPOYBN680CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0805GRNPOYBN680DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805GRNPOYBN680
Beskrivning
CAP CER 68PF 250V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
68 pF ±2% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805GRNPOYBN680 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)