CC0805GRNPO9BN330
DigiKeys produktnummer
311-4198-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4198-1-ND - Remsbit (CT)
311-4198-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805GRNPO9BN330
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805GRNPO9BN330 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)