CC0805GRNPO0BN182 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
1800 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
CC0805GRNPO0BN182
DigiKeys produktnummer
13-CC0805GRNPO0BN182TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805GRNPO0BN182
Beskrivning
CAP CER 1800PF 100V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0805GRNPO0BN182 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)