CC0805FRNPOABN560 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
56 pF ±1% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
CC0805FRNPOABN560
DigiKeys produktnummer
13-CC0805FRNPOABN560TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805FRNPOABN560
Beskrivning
CAP CER 56PF 200V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0805FRNPOABN560 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)