CC0805FRNPO9BN561
DigiKeys produktnummer
311-4180-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4180-1-ND - Remsbit (CT)
311-4180-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805FRNPO9BN561
Beskrivning
CAP CER 560PF 50V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805FRNPO9BN561 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)