CC0805FRNPO9BN200
DigiKeys produktnummer
13-CC0805FRNPO9BN200TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0805FRNPO9BN200CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0805FRNPO9BN200DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805FRNPO9BN200
Beskrivning
CAP CER 20PF 50V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805FRNPO9BN200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)