CC0805FRNPO0BN101 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 10 323
Datablad
KYOCERA AVX
100 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
CC0805FRNPO0BN101
DigiKeys produktnummer
13-CC0805FRNPO0BN101TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805FRNPO0BN101
Beskrivning
CAP CER 100PF 100V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0805FRNPO0BN101 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)