CC0805BRNPO9BN1R8
DigiKeys produktnummer
311-4127-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4127-1-ND - Remsbit (CT)
311-4127-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805BRNPO9BN1R8
Beskrivning
CAP CER 1.8PF 50V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.8 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805BRNPO9BN1R8 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)