CC0805BPNPO9BN1R5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 22 167
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
1.5 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
CC0805BPNPO9BN1R5
DigiKeys produktnummer
13-CC0805BPNPO9BN1R5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805BPNPO9BN1R5
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0805BPNPO9BN1R5 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)