CC0603KPX7R9BB271 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
270 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0603KPX7R9BB271
DigiKeys produktnummer
13-CC0603KPX7R9BB271TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0603KPX7R9BB271
Beskrivning
CAP CER 270PF 50V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0603KPX7R9BB271 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)