CC0603JRNPO9BN680
DigiKeys produktnummer
311-1067-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1067-1-ND - Remsbit (CT)
311-1067-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0603JRNPO9BN680
Beskrivning
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
68 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CC0603JRNPO9BN680 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)