CC0603GRNPO9BN390
DigiKeys produktnummer
311-3933-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-3933-1-ND - Remsbit (CT)
311-3933-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0603GRNPO9BN390
Beskrivning
CAP CER 39PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljerad beskrivning
39 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CC0603GRNPO9BN390 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)