CC0603FRNPO0BN561
DigiKeys produktnummer
13-CC0603FRNPO0BN561TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0603FRNPO0BN561CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0603FRNPO0BN561DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0603FRNPO0BN561
Beskrivning
CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)