CC0402KPX7R9BB332
DigiKeys produktnummer
13-CC0402KPX7R9BB332TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0402KPX7R9BB332CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0402KPX7R9BB332DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0402KPX7R9BB332
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CC0402KPX7R9BB332 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)