CC0402KPX7R9BB332 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CC0402KPX7R9BB332 |
Beskrivning | CAP CER 3300PF 50V X7R 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CC0402KPX7R9BB332 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,022" (0,55mm) |