CC0402JRX7R9BB222
DigiKeys produktnummer
311-1678-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1678-1-ND - Remsbit (CT)
311-1678-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0402JRX7R9BB222
Beskrivning
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CC0402JRX7R9BB222 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)