CC0402JRNPO8BN151
DigiKeys produktnummer
311-3747-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-3747-1-ND - Remsbit (CT)
311-3747-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0402JRNPO8BN151
Beskrivning
CAP CER 150PF 25V C0G/NPO 0402
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CC0402JRNPO8BN151 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)