CC0402JRNPO0BN331
DigiKeys produktnummer
13-CC0402JRNPO0BN331TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC0402JRNPO0BN331CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC0402JRNPO0BN331DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0402JRNPO0BN331
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)