CC0402GRNPO9BN181
DigiKeys produktnummer
311-3333-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-3333-1-ND - Remsbit (CT)
311-3333-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0402GRNPO9BN181
Beskrivning
CAP CER 180PF 50V C0G/NPO 0402
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CC0402GRNPO9BN181 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)