CC0402FRNPO9BN330
DigiKeys produktnummer
311-3732-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-3732-1-ND - Remsbit (CT)
311-3732-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0402FRNPO9BN330
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NPO 0402
Detaljerad beskrivning
33 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CC0402FRNPO9BN330 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)