CA0612KRX7R9BB103
DigiKeys produktnummer
311-2074-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-2074-1-ND - Remsbit (CT)
311-2074-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA0612KRX7R9BB103
Beskrivning
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612
Detaljerad beskrivning
10000pF Isolerad Kondensator 4 Matris 50 V X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CA0612KRX7R9BB103 Modeller
Temperaturkoefficient
X7R
Kapacitans
10000pF
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
50 V
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)