CA0612KRX7R8BB104
DigiKeys produktnummer
13-CA0612KRX7R8BB104TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CA0612KRX7R8BB104CT-ND - Remsbit (CT)
13-CA0612KRX7R8BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA0612KRX7R8BB104
Beskrivning
CAP ARRAY 0.1UF 25V X7R 0612
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0,1µF Isolerad Kondensator 4 Matris 25 V X7R 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Antal kondensatorer
4
Tillverkare
YAGEO
Kretstyp
Isolerad
Serie
Temperaturkoefficient
X7R
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
0,1µF
Leverantörens enhetsförpackning
0612 (metrisk 1632)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
25 V
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)