CA0508KRNPO9BN330
DigiKeys produktnummer
311-1519-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1519-1-ND - Remsbit (CT)
311-1519-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA0508KRNPO9BN330
Beskrivning
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0805
Detaljerad beskrivning
33pF Isolerad Kondensator 4 Matris 50 V C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CA0508KRNPO9BN330 Modeller
Temperaturkoefficient
C0G, NP0
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
33pF
Leverantörens enhetsförpackning
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
50 V
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)