CA0508KRNPO9BN220
DigiKeys produktnummer
13-CA0508KRNPO9BN220TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CA0508KRNPO9BN220CT-ND - Remsbit (CT)
13-CA0508KRNPO9BN220DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA0508KRNPO9BN220
Beskrivning
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0508
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22pF Isolerad Kondensator 4 Matris 50 V C0G, NP0 0508 (metrisk 1220)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CA0508KRNPO9BN220 Modeller
Kategori
Antal kondensatorer
4
Tillverkare
YAGEO
Kretstyp
Isolerad
Serie
Temperaturkoefficient
C0G, NP0
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0508 (metrisk 1220)
Kapacitans
22pF
Leverantörens enhetsförpackning
0508 (metrisk 1220)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
50 V
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)