AS1206KKX7RYBB223 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | AS1206KKX7RYBB223 |
Beskrivning | CAP CER 0.022UF 250V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.022 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | AS1206KKX7RYBB223 Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Mjuk avslutning |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,057" (1,45mm) |