AS1206KKX7RYBB223
DigiKeys produktnummer
311-4583-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4583-1-ND - Remsbit (CT)
311-4583-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AS1206KKX7RYBB223
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 250V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AS1206KKX7RYBB223 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)