AS1206KKX7R0BB224 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 6 765
Datablad
TDK
0.22 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)