AS0805KRX7R0BB103
DigiKeys produktnummer
311-4578-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4578-1-ND - Remsbit (CT)
311-4578-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AS0805KRX7R0BB103
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AS0805KRX7R0BB103 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)