AS0805KKX7R9BB104
DigiKeys produktnummer
311-4577-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4577-1-ND - Remsbit (CT)
311-4577-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AS0805KKX7R9BB104
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AS0805KKX7R9BB104 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)