AC0603FRNPO9BN560
DigiKeys produktnummer
13-AC0603FRNPO9BN560TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-AC0603FRNPO9BN560CT-ND - Remsbit (CT)
13-AC0603FRNPO9BN560DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC0603FRNPO9BN560
Beskrivning
CAP CER 56PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljerad beskrivning
56 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AC0603FRNPO9BN560 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)