AC0402KRX7R0BB471
DigiKeys produktnummer
13-AC0402KRX7R0BB471TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-AC0402KRX7R0BB471CT-ND - Remsbit (CT)
13-AC0402KRX7R0BB471DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC0402KRX7R0BB471
Beskrivning
CAP CER 470PF 100V X7R 0402
Detaljerad beskrivning
470 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)